Warning: Attempt to read property "post_name" on null in /data/e/4/e4dbbc17-17cc-4d5f-af27-3c93a55b44d9/provino.sk/web/wp-content/plugins/woocommerce-mailchimp-discount/inc/woocommerce-mailchimp-discount-class.php on line 540
Vinárstvo Johann Donabaum - Provino - Váš dodávateľ svetových vín

Vinárstvo Johann Donabaum

Johann Donabaum vlastní relatívne malé 5 hektárové rodinné vinohrady v Spitzer Graben. Rakúska tlač ho pred niekoľkými rokmi nazvala „kométou“ a toto uznanie bolo nedávno potvrde- né vysokým ohodnotením jeho vín Riesling a Grüner Veltliner v magazíne Wine Spectator. Jeho rodinné vinice sa rozprestie- rajú jednak na strmých svahoch, ale aj na typických terasách vo Wachau. Chladné podnebie tohto kúta Wachau umožňuje produkovať vína výrazne jemné s dlhým záverom, vyvážené sviežimi kyselinkami. Delikátnosť Johannových vín zdôrazňuje rozdiel v mineralite jednotlivých vinohradov – sám hovorí, že každému vinohradu chce nechať namaľovať obraz miesta, od- kiaľ pochádza.

No products were found matching your selection.

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.