Možnosti dopravy a platby

Možnosti dopravy tovaru

  • Osobný odber v Portofino wine bar & pasta, Rusovská cesta 56, Bratislava. Pozrite si mapu. Otváracia doba prevádzky je PO – NE: 08:00 – 22:00.  Pri osobnom odbere samozrejme neplatíte žiadne poštovné. Pri výbere osobného odberu je možná len online platba kartou vopred.
  • Kuriérom vaše vína dostanete zvyčajne do 2 pracovných dní od potvrdenia objednávky, ak je všetok tovar na sklade. Ak si objedáte nad 49 eur máte dopravu zadarmo.

Cenník dopravy kuriérom v rámci Slovenskej republiky

Hodnota objednávky s DPH Cena za dopravu s DPH
Objednávka do 49 € 3 €
Objednávka nad 49 € 0 €

 

Možnosti platby

  1. Platobnou kartou je možné platiť v procese objednávania. Akceptujeme všetky bežné typy platobných kariet. Platba prebieha na zabezpečenej platobnej bráne banky. Pre úspešné ukončenie platby a jej identifikáciu je nutné sa po platbe vrátiť späť na stránky Provino.
  2. Dobierkou prostredníctvom kuriéra. Ak si vyberiete tento spôsob dopravy a platby zaplatíte v hotovosti pri prevzatí Vašich svetových vín, pripočítame k objednávke poplatok 2 €.
  3. Platba bankovým prevodom vopred. V prípade, že preferujete tento spôsob platby, prosím kontaktujte nás. V takom prípade Vám svetové vína zašleme až po uhradení predfaktúry.

 

Všeobecné obchodné podmienky

Ochrana osobných údajov