Zobrazený jediný výsledok

Vinárstvo Cantine Sgarzi

História Cantine Sgarzi Luigi sa datuje od roku 1933, keď Luigi založil svoje vinárstvo na vidieku malej dedinky Castel San Pietro Terme.

Castel San Pietro Terme, mesto so silnou turistickou návštevnosťou, sa nachádza na úpätí zelených kopcov Bologne na hranici medzi Emilia a Romagna.

Výrobný proces Cantine Sgarzi Luigi začína z vynikajúcej suroviny. Technologický proces je výsledkom inovácie, ktorá úplne rešpektuje pravidlá veľkých vinárskych tradícií. Vinárstvo sa môže pochváliť najmodernejším strojovým vybavením, ktoré dáva do rúk enológa spoločnosti najlepšiu dostupnú technológiu, aby bolo možné vyťažiť to najlepšie, čo je každé hrozno schopné dať. Niekoľko chladiarenských zariadení a najlepšia technológia vinifikácie zaručujú nepretržitú a flexibilnú výrobu, ktorá je vždy zameraná na kvalitu.

 

7.90  s DPH

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.