Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Aveleda

Vinárstvo Aveleda

Pred 150 rokmi, podľa sna zakladateľa spoločnosti Manoela Pedra Guedess, vinárstvo Quinta da Aveleda vyrobila svoje prvé biele víno. Toto víno ochutnali hlavní kritici tej doby v Berlíne a Paríži a okamžite si získali uznanie kvality so zlatou a striebornou medailou. Od tohto momentu vznikla Aveleda.

Dnes vinárstvo distribuuje svoje vína do viac ako 70 krajín. V spoločnosti Aveleda sú inovácie rodinnou tradíciou. Tu kombinujú empirické poznatky z pestovania vína získané v priebehu vekov s najnovšími dostupnými technológiami a technikami. Každá úspešná úroda je výsledkom starostlivého odhodlania, ktoré vložili do odhaľovania tajomstiev ich veľkorysého terroiru, ktorý im vracia dvojnásobnú oddanosť a starostlivosť, ktorú doň vkladajú. Menej je viac. Vo vinohradníctve platí, že menej hrozna na vinič znamená vyššiu kvalitu. Tu, vo vinárskej oblasti Vinho Verde, sa odvážili skrátiť vzdialenosť medzi radmi a viničom a hrozno je lepšie a plné chuti.

2023
2023
2023

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.