Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Vinárstvo Purus

Rodinné vinárstvo Purus hospodári na 8 ha vlastných a prenajatých viniciach v Modre a v Pezinku. Na výrobu vín používa výhradne vlastné dopestované hrozno, aby mali záruku najvyššej kvality. Rasťo a Klaudia Čistí sú obaja z vinárskych rodín a snažia sa zachovať tradíciu pestovania viniča, výroby vína a vinárskych tradícií v Malokarpatskom regióne. Sú vinári srdcom aj profesiou. 

Víno vyrábajú klasickou, ale aj modernou technológiou.

Víno Purus je prírodný produkt, bez chemickej stabilizácie, čo vínu dáva priestor na zrenie vo fľaši a pri vhodnom uskladnení má priestor aj na niekoľkoročné fľašové vyzrievanie.

Každý vinohrad znamená unikátnosť miestneho terroir, a víno z neho vyrobené si zachováva svoju autentickosť a charakter. 3 slová – PIESOK, SKALA, HLINA robia tieto vína nezameniteľné a originálne. 

 

“Každé víno je odrazom svojho vinohradu”

Rasťo Čistý

VÍNO PURUS

Nový ročník 2022

Mladé vína 2022

Purus Moje a Tvoje 2022

7.20  s DPH

Vinárstvo Purus

Purus Kugel Rizling rýnsky

12.90  s DPH

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac