Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Vinárstvo Quinta do Noval

Meno Quinta do Noval sa prvýkrát objavilo v pozemkovom registri v roku 1715. António José da Silva, prepravca z Gaia, odkúpil Quinta do Noval v roku 1894 po devastácii phylloxérou (voška viničná) a znovu vysadil révu. Zať Luiz Vasconcelos Porto bol autor rozsiahleho inovačného programu. Transformoval úzke staré terasy do širších, ktoré umožnili efektívnejšie využitie pôdnych podmienok a expozície voči slnku. V tých časoch niečo neslýchané. Do popredia medzi najlepších sa dostal Quinta do Noval v roku 1931 s Vintage Port a Nacional Vintage Port, pravdepodobne jedno z najlepších ročníkových portských 20. storočia. V roku 1993 bolo vinárstvo odkúpené skupinou AXA Millésimes. Od roku 1994 sa vo vinárstve vysadilo 100 ha špičkových tradičných odrôd z Duoro.

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac