Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Vinárstvo Casanova di Neri

Vinárstvo Casanova di Neri, nachádzajúce sa v srdci Toskánska, patrí k jedným z najuznávanejších producentov vína v regióne Montalcino. Jeho príbeh siaha až do roku 1971, kedy bolo založené Giovanni Neri. Odvtedy sa toto rodinné vinárstvo vyvinulo do svetoznámeho mena, ktoré získalo mnoho ocenení za svoje kvalitné víno.
Vinárstvo Casanova di Neri je známe svojou vášňou a oddanosťou k výrobe vína najvyššej kvality. Ich vinice sa nachádzajú v nadmorskej výške až 450 metrov, kde sa pestuje hlavne odroda Sangiovese, ktorá tvorí základ pre vína typu Brunello di Montalcino. Tento kultový toskánsky nápoj je považovaný za jedno z najprestížnejších talianskych vín. Rodina Neri sa starostlivo stará o svoje vinice, dbajú na ekologické poľnohospodárstvo a rešpektujú tradičné metódy výroby vína, ktoré prepožičiavajú ich vínam charakter a eleganciu. Vďaka tomu sa Casanova di Neri môže pýšiť portfóliom vína, ktoré zahŕňa nielen Brunello di Montalcino, ale aj Rosso di Montalcino, Irrosso a ďalšie. Vinárstvo Casanova di Neri je symbolom talianskeho vinárstva a stelesňuje lásku k výrobe vína a vášnivý rešpekt k prírode a tradíciám regiónu. Ich vína oslovujú milovníkov vína po celom svete a sú symbolom kvality a excelentnosti talianskeho vína.

Vinárstvo Casanova di Neri

Casanova di Neri – Rosso di Montalcino

36.00  s DPH
2018
2018

Vinárstvo Casanova di Neri

Casanova di Neri – Brunello di Montalcino

72.00  s DPH

Vinárstvo Casanova di Neri

Casanova di Neri – CERRETALTO

540.00  s DPH
2017

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.