Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Vinárstvo Bodegas Valdemar

Je rodinné vinárstvo, v súčasnosti vedené už piatou generáciou Valdemarovcov, ktorého história siaha až k roku 1889. Ide o moderne vybavené vinárstvo, používajúce inovatívne technologické postupy pri výrobe vína, berúce ohľadom na tradíciu. Túžba po produkovaní najkvalitnejších vín hnala rodinu neustále dopredu. priekopníkmi v nových vinárskych technologických postupoch. Ako jedny z prvých používali fermentačný sud s regulovanou teplotou, nechali dozrievať biele víno v dubových sudoch, či vyrobili víno vyrobené zo 100% odrody Garnacha, ktorá bola dovtedy používaná len v kupáži s inými odrodami. Ich túžba poznávať víno a podrobne skúmať jednotlivé procesy výroby, ich priviedla k myšlienke rodukovať vína tak, aby sa v nich odzrkadľovalo špecifi cké terroir oblasti, ale zároveň i jedinečnosť odrody. To bola cesta, ako produkovať prémiové vína najvyššej kvality.

Prihláste sa na odber noviniek a získajte

5€ ZĽAVU

na Váš ďalší nákup.

Zľavu je možné použiť pri nákupe nad 50€. Odber noviniek môžete kedykoľvek zrušiť, ale prečo by ste to robili. Nedozvedeli by ste tak včas o našich akciách na víno a eventoch, ktoré pre Vás pravidelne pripravujeme.

Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookies na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne. Zistiť viac